Autorzy/kontakt

Blogów poświęconych piłce nożnej jest mnóstwo, więc my, dla odmiany, postanowiliśmy założyć kolejny.

Naszego wolnego czasu nie będziemy jednak pożytkować na pisanie o tym, dlaczego Ronaldo jest lepszy od Messiego (albo na odwrót), a Legia szkoli młodzież lepiej od Lecha (albo na odwrót). Celujemy w ciekawych rozmówców, oraz reportaże i spostrzeżenia wykraczające poza tzw. mainstream. 😉

Za wszystkim stoją:

Emil Kopański (25 lat). Były dziennikarz Tygodnika „Piłka Nożna”, pasjonat polskiego futbolu, komentator. Messi i Ronaldo mogą dla niego nie istnieć, ważne, że gra A- i B-klasa. Obecnie w serwisie Łączy Nas Piłka.

Emil na Twitterze: @ekopanski91

Tomasz Obrępalski (24 lata). Hołduje zasadzie „nie znam się, to się wypowiem”. Największą aktywność dziennikarską zanotował ponad 5 lat temu, kiedy to relacjonował 2 finały siatkarskiej Ligi Mistrzów. Incydentalnie współpracuje z redakcją ETV Telewizja Internetowa, gdzie prowadzi studia meczowe. Ortodoksyjny kibic polskiej piłki, sympatyk Pogoni Siedlce. Oglądanie Ligi Mistrzów uważa za stratę czasu. Najlepiej relaksuje się przy meczach Ekstraklasy i I ligi.

Tomasz na Twitterze: @Tomasz_Obr

Mateusz Sokołowski (23 lata). Kojarzony z Polonią Warszawa, w której biurze prasowym pracował za czasów „panowania” Józefa Wojciechowskiego i Ireneusza Króla. Współtworzył dokument „Kasa będzie jutro”. Zamiast Ligi Mistrzów w telewizji, woli obejrzeć na żywo rodzimą okręgówkę.

Mateusz na Twitterze: @mateosokolowski

PS. Jest szansa, że po miesiącu wszystko pieprznie, bo nie będzie nam się chciało pisać. Ale póki co, nasze plany – niczym awans Wojciecha Stawowego z Widzewem do Ligi Mistrzów w trzy lata – są ambitne!

Kontakt

W sprawach różnych – kontakt(at)gramybezbramkarza.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s